De Patissier van Parijs van Laura Madeleine

Laura Madeleine is niet alleen schrijfster maar ook bakt ze heel graag. Op haar website zie je dan ook van alles over haar boeken maar ook smulrecepten van heerlijke taartjes. Ze heeft haar schrijftalent gecombineerd met haar passie voor bakken in haar eerste boek De Patissier van Parijs. Als er bij een boek staat: “een heerlijke roman voor fans van Nora Roberts, Santa Montefiore” en nog een paar van die grote namen dan kun je niet anders dan heel nieuwsgierig worden. Dit boek valt in de categorie ‘historisch’ al speelt het zich af in 1909 en wel in Parijs. Het zijn twee verhaallijnen door elkaar. Het is het verhaal van de arbeidersjongen Guy die in een patisserie komt te werken waar hij Jeanne ontmoet. Daar doorheen loopt het verhaal van...

Outlander de kalender 2017

Behalve de boeken van Outlander zijn ook de DVD’s een succes.  Maar er is meer. Er zijn ook prachtige kalenders met foto’s uit de serie. Ik ontdekte er twee. De bovenste is te koop bij Amazon.de (heel goedkoop en geen verzendkosten). Die hieronder is ook te koop bij Bol.com. Iets duurder maar ook erg mooi. Op de website van Amazon kun je onder de kalenders zien welke plaatjes erin zitten. Hier ook een link naar de onderste kalender bij Amazon zodat je de inhoud kunt zien. Zo kun je zelf de kalender kiezen die jij het mooist vindt. Maar ach, voor die prijs neem je ze misschien wel...

Als de passie wint van Sylvia Day

Je ziet het niet aan de cover en wellicht verwacht je het ook niet van Sylvia Day maar Als de passie wint is een Historische roman. En wat voor eentje! Wie al eerder een boek van Sylvia Day heeft gelezen weet dat het een HOT read is. Een koud washandje op je hoofd tijdens het lezen kan geen kwaad. Er is een recensie waarin dit boek slechts 1 ster krijgt omdat de lezeres niet houdt van Historische romans en ook van mening was dat het niet duidelijk is aangegeven dat het hier een Historische roman betreft. Dat is gek want de hoofdpersoon is Marcus Ashford, Earl of Westfield en bovenaan de proloog staat Londen, april 1770. Als je dan nog niet doorhebt dat het een Historische roman is, tja, hoe moet een uitgever dat dan duidelijk maken? Door een romantische cover met...

Lisa Kleypas – Cold-Hearted Rake

Het is te begrijpen dat niet alle boeken in het Nederlands vertaald worden. Er komen er veel te veel uit en natuurlijk moet er een keuze gemaakt worden. Maar soms begrijp je niet dat een schrijfster nog niet in het Nederlands verkrijgbaar is. Nu spreek ik wat Lisa Kleypas betreft misschien voor mijn beurt want van haar zijn wel degelijk boeken in het Nederlands vertaald. Maar dat zijn de hedendaagse boeken en niet de historische romans waar ze zo beroemd mee geworden is en vooral waar ze zo goed in is. Heel jammer want ongetwijfeld zou het een succes worden en veel lezeressen een enorm plezier doen. Eén van haar laatste boeken was een Toppick in de Romantic Times. En dat wil wat zeggen. Laten we hopen dat we haar historische romans snel in het Nederlands vertaald...

Harlequin gaat opnieuw Historische Romans uitgeven!

Romantische Boeken mag als eerste dit nieuws bekendmaken: Lees hier het bericht van Harlequin: Goed nieuws voor de vele fans van historische romans. Even leek het erop dat deze verhalen vol lords en ladies, opwindende intriges en zinderende hartstocht voorgoed uit het schap zouden verdwijnen. Dat mag natuurlijk niet gebeuren! Dus brengen wij u onze nieuwe serie: Harlequin Historische Roman. Vanaf 15 maart 2016 elke maand maar liefst twee titels van topauteurs als Candace Camp, Nicola Cornick, Susan Wiggs en Stephanie Laurens. Harlequin Historische Roman – tijdloos genieten! Harlequin gaat haar Historische Romans opnieuw leven inblazen! Dit in navolging op het nieuws van het stoppen van CandleLight. In eerste instantie worden het herdrukken van de oudere...

The Earl’s New Bride van Frances Fowlkes

Wie kent de schrijfster Frances Fowlkes? Nog maar weinig lezeressen denk ik. Ze heeft nog maar drie boeken geschreven en die zijn (nog) niet in het Nederlands vertaald. Laten we hopen dat dat wel zal gebeuren want haar boeken zijn echte fijne Historische romans. Eigenwijze leuke lieve vrouwen die weten wat ze willen en stoere mannen die geen schijn van kans maken. En dat alles verpakt in sappige verhalen die wellicht historisch niet helemaal verantwoord zijn maar je wel helemaal meeslepen een andere wereld in. Haar boeken worden “Lovely, sweet and fun” genoemd. Haar laatste nieuwe is The Earl’s New Bride. Haar drie boeken zijn verkrijgbaar als eboeken voor een zeer aangename prijs. The Earl’s New Bride: The Earl of Amhurst has returned to...