Hij, hij en ik van Kristan Higgins

Een nieuwe Kristan Higgins is iets waar je je echt op kunt verheugen. Want Kristan Higgins stelt nooit teleur. Ieder boek van haar is een feest van herkenning en plezier. Kristan weet personages zo te beschrijven dat je ze levendig voor je ziet. Het zijn mensen van vlees en bloed die net zo goed om de hoek kunnen wonen. Je kunt ze ieder moment tegenkomen. De personen die je in het boek Hij, hij en ik tegenkomt zijn geweldig leuke mensen. Faith die voor het altaar hoort dat haar aanstaande liever aan Justin Timberlake denkt dan aan haar. Dit in het bijzijn van Levi, de beste vriend van haar aanstaande man. En als ze een aantal jaren later terugkomt naar het stadje Blue Heron, waar haar familie woont, dan blijkt dat Levi haar buurman is. En dan begint het pas goed....

De geheime vrouw van Gill Paul

Als je het boek De geheime vrouw van Gill Paul gaat lezen is een waarschuwing op zijn plaats. Het is een dikke pil en als je er eenmaal aan begint ben je verloren. Je moet het uitlezen. Je kunt echt niet meer stoppen. Het boek is in Engeland een bestseller en dat is heel verklaarbaar. De geheime vrouw is het eerste boek van de Schotse Gill Paul. Ze woont en werkt in Londen in het uitgeversvak. Het verhaal van het boek in het kort: 1914. Er heerst grote onrust in Rusland. Het gezin van Tsaar Nicolaas II gaat een onzekere toekomst tegemoet. Desondanks wordt groothertogin Tatiana verliefd op de cavalerieofficier Dmitri, maar als de gebeurtenissen een catastrofale wending nemen komen hun liefde en levens in gevaar.  Ruim 100 jaar later, in 2016, vlucht Kitty...

Skye Warren – The Endgame serie

Na de (echt heel slecht geschreven) 50 shades of grey boeken is er een storm van HOT-reads over ons heengekomen. Sommige heel goed maar de meeste zijn niets anders dan schrijfsels die proberen een graantje mee te pikken van het succes van de 50 shades serie. De Endgame serie van Skye Warren is één van de geweldige uitzonderingen. Sterker nog, deze serie is fenomenaal. Overigens is het geen SM-read. De reacties op deze boeken spreken voor zich. Hieronder staan er een paar: Skye Warren has masterfully crafted a story that begs readers to enter into a world where deception, knowledge, power, and control is a must.  This was easily my favorite by this author to date. Gripping. Captivating. Magnetic. Dark. Erotic. It was EVERYTHING I love about a dark romance....

De Patissier van Parijs van Laura Madeleine

Laura Madeleine is niet alleen schrijfster maar ook bakt ze heel graag. Op haar website zie je dan ook van alles over haar boeken maar ook smulrecepten van heerlijke taartjes. Ze heeft haar schrijftalent gecombineerd met haar passie voor bakken in haar eerste boek De Patissier van Parijs. Als er bij een boek staat: “een heerlijke roman voor fans van Nora Roberts, Santa Montefiore” en nog een paar van die grote namen dan kun je niet anders dan heel nieuwsgierig worden. Dit boek valt in de categorie ‘historisch’ al speelt het zich af in 1909 en wel in Parijs. Het zijn twee verhaallijnen door elkaar. Het is het verhaal van de arbeidersjongen Guy die in een patisserie komt te werken waar hij Jeanne ontmoet. Daar doorheen loopt het verhaal van...

The Magister Serie van July Hall (erotica)

Het zou zomaar kunnen dat veel lezeressen nog nooit van de schrijfster July Hall hebben gehoord. Dat is niet zo heel gek want er worden zoveel romans geschreven dat het ook eigenlijk niet bij te houden is. Maar July Hall is ontdekt door een lezeres van Romantische Boeken en die stuurde de tip door. Wat doe je dan? Eerst zelf lezen om te kijken of het inderdaad geweldig boeken zijn. En dat zijn het. Sterker nog. Ze zijn FANTASTISCH! Het valt niet mee om echt goede erotica te schrijven. Vaak blijft het toch een beetje plat of is er teveel erotica en te weinig verhaal. Of juist andersom. July Hall is een schrijfster die niet alleen geweldig erotica kan schrijven maar die ondertussen ook nog een adembenemend emotioneel verhaal eromheen weet te vertellen. The Magister...

Wat nu? van Kristan Higgins

Als je een echt leesbeest bent dan is er altijd wel een reden waarom het heerlijk is om in een dik boek weg te duiken. Als het zomer is fijn onder de parasol en als het winter is lekker weggekropen in je leesdeken met een grote kop thee erbij. Kortom, lezen is altijd fijn. Het nieuwste boek van de onvolprezen Kristan Higgins met de titel Wat nu? is wederom een heerlijk boek om bij weg te dromen. Een lief, romantisch en emotioneel verhaal met twee geweldige hoofdpersonen. De manier waarop Kristan Higgins schrijft maakt dat je je direct in de hoofdpersonen kunt verplaatsen. Je voelt wat zij voelen en maakt ook mee wat zij meemaken. Er komt ook een hond in het verhaal voor en daar heeft de hond van Kristan Higgins model voor gestaan. Dit boek heeft echt alles....