Adempauze van Martin Scherstra

De Valentijnprijs 2018 (het beste Nederlandse romantische boek) is gewonnen door Martin Scherstra met zijn boek Adempauze. De jury zei over het boek: Geloofwaardige personages, leuke dialogen, voldoende humor en ook de romantiek en ontspanning ontbraken niet. Gewoon een heerlijk verhaal.Leuk, vlot, romantisch boek. Leest heerlijk vlot weg en is helemaal van deze tijd. Het boek gaat over Sterre die in de steek gelaten is door haar verloofde en nog wel op haar trouwdag. Zij schrijft o.a. voor de grote website “Wat vrouwen willen” en levert zowel boekrecensies als andere stukken. Het boek begint met een blog van Sterre waarin ze een thriller, geschreven door Erik Karst, helemaal afkraakt. Vervolgens wordt haar gevraagd om de kerstdagen en oud en nieuw op...

Café Zon & Zee van Jenny Colgan

Eigenlijk weet je bij Jenny Colgan altijd al wat je kunt verwachten. Heerlijke leuke feelgood romans die nooit teleurstellen. Café, Zon & Zee is een lekkere dikke pil en toch lees je hem in korte tijd uit want zoals gewoonlijk bij Jenny Colgan is ook dit boek vlot en boeiend geschreven. Flora is juridisch medewerkster bij een advocatenkantoor in Londen (en totaal verliefd op haar baas) maar is geboren en getogen op het kleine Schotse eiland Mure. Als een rijke zakenman haar kantoor inhuurt omdat hij een stuk land op Mure heeft gekocht en daarvoor juridische hulp nodig heeft is het logisch dat Flora dat klusje mag klaren. Ze moet wel terug naar Mure om dat te doen en dan komt het verhaal goed op gang. Haar familie woont daar nog maar kent ze die nog wel? Is...

Hij, hij en ik van Kristan Higgins

Een nieuwe Kristan Higgins is iets waar je je echt op kunt verheugen. Want Kristan Higgins stelt nooit teleur. Ieder boek van haar is een feest van herkenning en plezier. Kristan weet personages zo te beschrijven dat je ze levendig voor je ziet. Het zijn mensen van vlees en bloed die net zo goed om de hoek kunnen wonen. Je kunt ze ieder moment tegenkomen. De personen die je in het boek Hij, hij en ik tegenkomt zijn geweldig leuke mensen. Faith die voor het altaar hoort dat haar aanstaande liever aan Justin Timberlake denkt dan aan haar. Dit in het bijzijn van Levi, de beste vriend van haar aanstaande man. En als ze een aantal jaren later terugkomt naar het stadje Blue Heron, waar haar familie woont, dan blijkt dat Levi haar buurman is. En dan begint het pas goed....

De geheime vrouw van Gill Paul

Als je het boek De geheime vrouw van Gill Paul gaat lezen is een waarschuwing op zijn plaats. Het is een dikke pil en als je er eenmaal aan begint ben je verloren. Je moet het uitlezen. Je kunt echt niet meer stoppen. Het boek is in Engeland een bestseller en dat is heel verklaarbaar. De geheime vrouw is het eerste boek van de Schotse Gill Paul. Ze woont en werkt in Londen in het uitgeversvak. Het verhaal van het boek in het kort: 1914. Er heerst grote onrust in Rusland. Het gezin van Tsaar Nicolaas II gaat een onzekere toekomst tegemoet. Desondanks wordt groothertogin Tatiana verliefd op de cavalerieofficier Dmitri, maar als de gebeurtenissen een catastrofale wending nemen komen hun liefde en levens in gevaar.  Ruim 100 jaar later, in 2016, vlucht Kitty Fisher...

Skye Warren – The Endgame serie

Na de (echt heel slecht geschreven) 50 shades of grey boeken is er een storm van HOT-reads over ons heengekomen. Sommige heel goed maar de meeste zijn niets anders dan schrijfsels die proberen een graantje mee te pikken van het succes van de 50 shades serie. De Endgame serie van Skye Warren is één van de geweldige uitzonderingen. Sterker nog, deze serie is fenomenaal. Overigens is het geen SM-read. De reacties op deze boeken spreken voor zich. Hieronder staan er een paar: Skye Warren has masterfully crafted a story that begs readers to enter into a world where deception, knowledge, power, and control is a must.  This was easily my favorite by this author to date. Gripping. Captivating. Magnetic. Dark. Erotic. It was EVERYTHING I love about a dark romance....

De Patissier van Parijs van Laura Madeleine

Laura Madeleine is niet alleen schrijfster maar ook bakt ze heel graag. Op haar website zie je dan ook van alles over haar boeken maar ook smulrecepten van heerlijke taartjes. Ze heeft haar schrijftalent gecombineerd met haar passie voor bakken in haar eerste boek De Patissier van Parijs. Als er bij een boek staat: “een heerlijke roman voor fans van Nora Roberts, Santa Montefiore” en nog een paar van die grote namen dan kun je niet anders dan heel nieuwsgierig worden. Dit boek valt in de categorie ‘historisch’ al speelt het zich af in 1909 en wel in Parijs. Het zijn twee verhaallijnen door elkaar. Het is het verhaal van de arbeidersjongen Guy die in een patisserie komt te werken waar hij Jeanne ontmoet. Daar doorheen loopt het verhaal van...