Skye Warren – The Endgame serie

Na de (echt heel slecht geschreven) 50 shades of grey boeken is er een storm van HOT-reads over ons heengekomen. Sommige heel goed maar de meeste zijn niets anders dan schrijfsels die proberen een graantje mee te pikken van het succes van de 50 shades serie. De Endgame serie van Skye Warren is één van de geweldige uitzonderingen. Sterker nog, deze serie is fenomenaal. Overigens is het geen SM-read. De reacties op deze boeken spreken voor zich. Hieronder staan er een paar: Skye Warren has masterfully crafted a story that begs readers to enter into a world where deception, knowledge, power, and control is a must.  This was easily my favorite by this author to date. Gripping. Captivating. Magnetic. Dark. Erotic. It was EVERYTHING I love about a dark romance....

De Patissier van Parijs van Laura Madeleine

Laura Madeleine is niet alleen schrijfster maar ook bakt ze heel graag. Op haar website zie je dan ook van alles over haar boeken maar ook smulrecepten van heerlijke taartjes. Ze heeft haar schrijftalent gecombineerd met haar passie voor bakken in haar eerste boek De Patissier van Parijs. Als er bij een boek staat: “een heerlijke roman voor fans van Nora Roberts, Santa Montefiore” en nog een paar van die grote namen dan kun je niet anders dan heel nieuwsgierig worden. Dit boek valt in de categorie ‘historisch’ al speelt het zich af in 1909 en wel in Parijs. Het zijn twee verhaallijnen door elkaar. Het is het verhaal van de arbeidersjongen Guy die in een patisserie komt te werken waar hij Jeanne ontmoet. Daar doorheen loopt het verhaal van...

The Magister Serie van July Hall (erotica)

Het zou zomaar kunnen dat veel lezeressen nog nooit van de schrijfster July Hall hebben gehoord. Dat is niet zo heel gek want er worden zoveel romans geschreven dat het ook eigenlijk niet bij te houden is. Maar July Hall is ontdekt door een lezeres van Romantische Boeken en die stuurde de tip door. Wat doe je dan? Eerst zelf lezen om te kijken of het inderdaad geweldig boeken zijn. En dat zijn het. Sterker nog. Ze zijn FANTASTISCH! Het valt niet mee om echt goede erotica te schrijven. Vaak blijft het toch een beetje plat of is er teveel erotica en te weinig verhaal. Of juist andersom. July Hall is een schrijfster die niet alleen geweldig erotica kan schrijven maar die ondertussen ook nog een adembenemend emotioneel verhaal eromheen weet te vertellen. The Magister...

Wat nu? van Kristan Higgins

Als je een echt leesbeest bent dan is er altijd wel een reden waarom het heerlijk is om in een dik boek weg te duiken. Als het zomer is fijn onder de parasol en als het winter is lekker weggekropen in je leesdeken met een grote kop thee erbij. Kortom, lezen is altijd fijn. Het nieuwste boek van de onvolprezen Kristan Higgins met de titel Wat nu? is wederom een heerlijk boek om bij weg te dromen. Een lief, romantisch en emotioneel verhaal met twee geweldige hoofdpersonen. De manier waarop Kristan Higgins schrijft maakt dat je je direct in de hoofdpersonen kunt verplaatsen. Je voelt wat zij voelen en maakt ook mee wat zij meemaken. Er komt ook een hond in het verhaal voor en daar heeft de hond van Kristan Higgins model voor gestaan. Dit boek heeft echt alles....

Kat over de vloer van Rachel Wells

Ken je die momenten? Lekker knus op de bank met je oude knuffelvest aan, een fijne kop thee erbij (met een bonbon), een spinnende kat op schoot en een goed boek. Er is weinig fijner dan dat. Maar het kan nog een heel klein beetje fijner en dat is een heerlijke roman waarin een leuke lieve kat een hoofdrol speelt. De schrijfster Rachel Wells laat ons kennismaken met Alfie. In het eerste boek met en over Alfie “Kat over de drempel” leren we Alfie kennen als een lieve kat met een hart van goud. Alfie weet als geen ander om de mensen in de straat waar hij woont met elkaar te verbinden. In het tweede deel “Kat over de vloer” gaat Alfie zich bemoeien met nieuwe bewoners in de straat waar hij woont. En met succes. Zelfs als je niet zo dol bent op...